News.sonew

So welcome back!

Witamy po dłuższej przerwie! Maj i czerwiec był dla nas bardzo pracowity, ale narzekać na pewno nie będziemy. Pomimo wakacji nasi klienci nie wypoczywają tylko wciąż doskonale motywują swoich pracowników i nie tylko :) Po wakacjach czekają nas: realizacja w Nowym Jorku dla jednego z wiodących TFI w Polsce oraz Dubaj i Oman dla dystrubutora FMCG. Nasi klienci , którzy stęsknili się za zimą potwierdzają zimowe projekty do Andory a także do lubianej przez nas Austrii i Francji. Już teraz możemy pochwalić się 2 realizacjami w 2016 - ponownie  w  Dubaju. Jedna z grup będzie spać na słynnej Palmie Jumeirah, a kolację zje na nieznanej Lebanon Island! 

So nice - kolejne wyprawy z klientami!

Miło nam poinformować, że przed nami kolejne ciekawe projekty wyjazdowe z naszymi klientami. Z jednym z najbardziej prężnych banków odwiedzimy Nowy Jork, a wiodący dystrybutor dóbr szybko zbywalnych zaprasza najlepszych klientów na grecką wyspę Kos. W majowym rozkładzie lotów znajduje się także Portugalia z malowniczym rejonem Algarve i magiczną Lizboną oraz Jurata z ciekawą grą team buildingową.

 

Chamonix - w mekce narciarstwa

Za miesiąc będziemy mieć już astronomiczną wiosnę, ale marzec to doskonały czas na wyprawy narciarskie. Tym razem jednego z naszych klientów zabieramy do Chamonix - mekki narciarstwa i alpinizmu. Mocno skupimy się na bezpieczeństwie w górach a opowie nam o tym nasz gość specjalny, który zdobył Mont Everest oraz Mont Blanc. Wszystkich atrakcji zdradzić nie możemy, ale nie zabraknie specjałów kuchni francuskiej , degustacji  wina połączonych z stworzeniem własnego cuvee, lampki szampana w najwyżej położonej restauracji w Europie, a Mont Blanc podziwiać będziemy nie tylko z tras narciarskich ale i z powietrza. Chętni będą mogli sprawdzić własne możliwości zjeżdżając z przewodnikiem majestatyczną Valle Blanche. Na deser odwiedzimy w Genewie jedną z najlepszych na świecie manufaktur zegarków - specjalne ceny zagwarantowane!